Jakie są różnice między fotobudką i fotolustrem? Na co się zdecydować?

W poniższym wpisie chcielibyśmy zestawić fotobudkę z jej nowocześniejszym odpowiednikiem… Czym się właściwie różnią? Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na fotolustro? Zapraszamy do krótkiej lektury!

Przede wszystkim wygląd

Pierwszą, bardzo istotną różnicą jest wygląd. W odróżnieniu od tradycyjnej fotobudki, fotolustro prezentuje się elegancko i estetycznie – podnosi więc rangę każdej imprezy! Sporych rozmiarów interaktywne i dotykowe lustro przyciąga uwagę oraz bardziej zapada w pamięci gości, szczególnie, że na polskim rynku nie jest to jeszcze atrakcja szczególnie znana… 

LED-owe, multikolorowe podświetlenia i drewniana rama wzbudzają zachwyt, a dzięki widocznemu pierścieniowi wzrokowemu wiadomo gdzie spojrzeć, aby zdjęcia wyszły dobrze. Wszystko można dopełnić długim, czerwonym dywanem oraz złotymi słupkami po bokach, które stworzą tym samym klimat rodem z Hollywood. Tradycyjna fotobudka to słupek wykonany z plexi z małym ekranem. 

Co z funkcjonalnością? 

Fotobudka to proste urządzenie – podchodzimy, naciskamy start, wykonujemy sesję zdjęciową (zwykle 3 zdjęcia) i po chwili dostajemy druk. W przypadku fotolustra proces jest bardziej rozwinięty. Interaktywne animacje angażują gości oraz prowadzą przez sesję zdjęciową od pozowania do wydruku, dzięki czemu zabawa nabiera nieco więcej smaczku. Istnieje również możliwość podpisywania zdjęć oraz dodawania emotikonów. Jednym słowem, fotolustro bardziej angażuje!

I najważniejsze – zdjęcia

Ostatnią, ale najistotniejszą rzeczą na którą powinniśmy zwrócić uwagę są zdjęcia. To na nich powinno zależeć nam najbardziej. Fotobudka to urządzenie, które jest już nam wszystkim bardzo dobrze znane – na rynku jest bardzo dużo budek, które mają swoje lata i zastosowany w nich sprzęt fotograficzny wcale nie musi być nowoczesny. Decydując się więc na te rozwiązanie, koniecznie sprawdźcie wcześniej jakiej jakości zdjęcia drukuje fotobudka.

I teraz uwaga – większość fotobudek, ale i również fotoluster ma to do siebie, że kadr nie obejmuje na zdjęciach osób w całości. Zdjęcia ucinają postać od pasa w dół. Pod tym względem Fotolustro na wesele i inne imprezy od Suszymy Ząbki jest bezkonkurencyjne – i nie są to puste słowa. Posiadamy ruchomy korpus fotolustra, jak i ruchomy aparat lustrzany w środku – zestawiając to z dużymi tłami zdjęciowymi jakie proponujemy, zdjęcia nie dość, że obejmą Was całych i nie będziecie musieli się schylać, to może do nich spokojnie pozować większa grupa osób! 

Słowem podsumowania…

Na plus dla fotolustra jest atrakcyjny wygląd, różnokolorowe ledowe podświetlenia które nadają efektu WOW, wykorzystanie najnowszej technologii oraz sprzętu fotograficznego, mnogość personalizacji i podpisu zdjęć, a także śmieszne animacje, które prowadzą przez sesję! 

Jeżeli chcą się Państwo wyróżnić, fotolustro z uwagi na mniejszą (póki co) popularność będzie świetnym wyborem!  

Dołączone gadżety (okulary, kapelusze, śmieszne rekwizyty, peruki) fenomenalnie urozmaicą zdjęcia i wyzwolą uśmiech na każdej twarzy. Tak ciekawa i śmieszna sesja fotograficzna będzie doskonałą rozrywką bez względu na wiek! 

Copyright © All rights reserved | Suszymy Ząbki