Pytania i odpowiedzi - fotolustro | Suszymy Ząbki

Pytania i odpowiedzi

fotobudka - atrakcje dla dzieci
Liczba zdjęć jest nielimitowana, a jedynym ograniczeniem jest czas wynajmu fotolustra. Po każdej sesji fotobudka drukuje jedną lub dwie kopie zdjęć z kilkoma ujęciami.
fotolustro - pomysły na wesele
Jest bardzo prosta i intuicyjna. Poza tym, my jako animatorzy cały czas czuwamy nad właściwym jej funkcjonowaniem. Dbamy również o porządek przy stoisku oraz przyjemną atmosferą. Zachęcamy gości do robienia zdjęć oraz zabawy, a jeżeli na Waszej imprezie będzie księga gości, to pilnujemy, aby każdy z gości wkleił do niej pamiątkowe zdjęcie wraz z życzeniami!
fotolustro - pomysły na wesele
Rozstawienie fotolustra z całą oprawą trwa około 45 minut. Przyjeżdżamy co najmniej godzinę przed ustalonym czasem. Oczywiście czas montażu i demontażu fotolustra nie jest wliczany do czasu usługi.
fotolustro - atrakcje na wesele
W każdej sesji jest możliwość wyboru formatu wydruku - paski o wymiarach 5x15cm z dwoma ujęciami drukowane w 2 kopiach lub zdjęcie w formacie wizytówki 10x15cm z jednym, dwoma lub trzema ujęciami. Mamy możliwość ustawienia dodatkowego formatu 15x20cm, jednak w tym przypadku trzeba liczyć się z dopłatą rzędu 50 zł za każdą godzinę wynajmu.
fotolustro - atrakcje na wesele
Wybieracie oryginalne i śmieszne gadżety, które podkreślą wyjątkowy i niepowtarzalny charakter zdjęć. Podchodzicie do lustra, klikacie start, wybieracie format zdjęć i zaczynacie zabawę! Po zrobieniu fotek możecie dodać emotikony oraz podpisać zdjęcia. Wpisany przez Was tekst pojawi się na wydrukowanej fotografii, którą następnie możecie wkleić w księgę gości wraz z życzeniami. Drugą kopię zabieracie do domu, jako pamiątkę z imprezy.
fotolustro - atrakcje na wesele
Wszystkie zdjęcia zrobione przez fotolustro w trakcie imprezy zgrywamy na pendrive, a następnie dajemy Wam!
fotobudka - atrakcje dla dzieci
Wystarczy kilka sekund i otrzymujecie prosto do ręki gotowe zdjęcia!
fotobudka - atrakcje dla dzieci
Personalizacja, to między innymi dodanie Waszych imion, logo czy nazwy firmy tak, aby zdjęcia jednoznacznie kojarzyły się z konkretną imprezą.
fotolustro wymarzona fotobudka
Złe oświetlenie nie ma żadnego wpływu na jakość zdjęć. Nasze urządzenie posiada własny system oświetlenia, dzięki czemu nawet w zaciemnionych miejscach zdjęcia będą wysokiej jakości.
fotolustro wymarzona fotobudka
Oczywiście, dla firm wystawiamy faktury.
fotolustro wymarzona fotobudka
Potrzebujemy około 6m2 wolnej przestrzeni w zamkniętym i suchym pomieszczeniu, na której będziemy mogli umieścić fotolustro wraz z jego całym osprzętem oraz dostępu do gniazda prądowego o mocy 230V.
fotolustro wymarzona fotobudka
Paleta gadżetów jest bardzo szeroka i na bieżąco uzupełniana o nowe elementy. Są to przede wszystkim humorystyczne nakrycia głowy (kapelusze, czapki, peruki), okulary, maski, tabliczki z napisami, akcesoria drewniane, plastikowe, zabawki dmuchane oraz wiele innych.
fotobudka - atrakcje dla dzieci
Przyjedziemy wszędzie tam, gdzie liczy się dobra zabawa! Nasza baza wypadowa znajduje się w Przedborzu w woj. łódzkim, w okolicach Radomska oraz Piotrkowa Trybunalskiego. Obsługujemy głównie obszar w promieniu 100 km, ale w szczególnych przypadkach z miłą chęcią zrobimy wyjątek - odezwijcie się, wszystko jest do dogadania!
fotobudka - atrakcje dla dzieci
fotolustro - pomysły na wesele

Copyright © All rights reserved | Suszymy Ząbki