Fotobudka Częstochowa na wesele i inne imprezy | Suszymy Ząbki

Fotobudka - Częstochowa

fotobudka Częstochowa

Szukasz oryginalnej, a przede wszystkim sprawdzonej atrakcji na wesele lub inną imprezę? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy wynajem fotolustra w Częstochowie i okolicy.

Kontakt

Zarezerwuj swój termin już dziś!

fotolustro - atrakcje na wesele

664-894-472

fotolustro wymarzona fotobudka

kontakt@suszymyzabki.pl

Dlaczego warto?

To świetna zabawa dla osób w każdym wieku, a przy okazji fajna pamiątka na lata dla Was i Waszych gości! Największą zaletą jest to, że fotolustro drukuje zdjęcia od ręki, a oprócz tego otrzymujecie od nas pendrive ze wszystkimi kopiami w formie elektronicznej.

Fotobudka Częstochowa - główne zalety atrakcji

Fotobudka w postaci lustra jest w pełni dotykowa oraz interaktywna - zachęca do zdjęć i prowadzi przez sesję zdjęciową! W drewnianej, pozłacanej ramie prezentuje się niezwykle stylowo, a dzięki kolorowym podświetleniom LED zachwyca nawet najbardziej wymagających gości!

Do każdego zlecenia podchodzimy priorytetowo i staramy się dograć wszystko na ostatni guzik. Stawiamy na pełen profesjonalizm, a zadowolenie klientów to dla nas rzecz najważniejsza, dlatego wspólnie omawiając szczegóły skupiamy się na każdym detalu, tak by fotolustro w 100% spełniło stawiane wymagania!

Interesuje Cię wynajem fotolustra w Częstochowie lub okolicach? Odezwij się do nas i sprawdź czy fotobudka Częstochowa jest dostępna w interesującym Cię terminie. Przyjedziemy wszędzie tam, gdzie liczy się zabawa!

Zobacz naszą ofertę, kliknij poniżej!

Copyright © All rights reserved | Suszymy Ząbki