Fotobudka Radomsko na wesele i inne imprezy | Suszymy Ząbki

Fotobudka - Radomsko

fotobudka Radomsko

Fotobudka Radomsko to niezmiennie jeden z lepszych pomysłów na wesele! Od niedawna pojawiła się na rynku jej nowsza wersja, czyli fotolustro. To właśnie je chcemy Wam zaproponować! Oferujemy wynajem fotolustra w Radomsku i okolicach. Jest bardzo dobrą alternatywą, a w dodatku prezentuje się elegancko!

Kontakt

Zarezerwuj swój termin już dziś!

fotolustro - atrakcje na wesele

664-894-472

fotolustro wymarzona fotobudka

kontakt@suszymyzabki.pl

Dlaczego warto?

Magiczne lustro jest w pełni dotykowe oraz interaktywne, zdobi je stylowa, drewniana i złota rama, posiada multikolorowe podświetlenia LED i pierścień wzrokowy, dzięki któremu wiadomo gdzie spojrzeć, aby zdjęcia wyszły idealnie! A to wszystko w regulowanym korpusie pozwalającym dostosować kadr zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci!

Fotobudka Radomsko to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz się wyróżnić!

Fotolustro daje możliwość świetnej i spontanicznej zabawy. Dostarcz ją więc gościom, a oprócz tego będą zagwarantuj ciekawą pamiątkę na długie lata! Każda sesja z fotolustrem to natychmiastowy wydruk wysokiej jakości zdjęć, możliwość ich personalizacji poprzez dodanie dowolnej grafiki lub napisów, a także śmieszne ujęcia dzięki całej masie oryginalnych gadżetów.

Dodatkowym atutem jest to, że nasza fotobudka Radomsko dojedzie na Twoją imprezę za darmo!

Interesuje Cię wynajem fotolustra w Radomsku lub okolicach? Śmiało, odezwij się do nas i sprawdź czy fotobudka Radomsko jest dostępna w Twoim terminie! Przyjedziemy wszędzie tam, gdzie liczy się zabawa!

Zobacz naszą ofertę, kliknij poniżej!

Copyright © All rights reserved | Suszymy Ząbki